Nieuw logo en nieuwe website

valerieGeen categorie

We hebben een nieuw logo en een nieuwe website!

Dit schooljaar bestaat onze school 40 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum presenteren we nu, aan het begin van dit feestelijke schooljaar, met veel plezier ons nieuw logo, een bijpassende huisstijl en onze nieuwe website. 

Logo
Een nieuw logo vertelt vaak iets over wie je bent of wat je doet. In het kleurrijke logo van De Spelwert hebben we daarom onze drie ankerpunten herkenbaar verwerkt: Met handen en voeten, Samen en Bewegen. Deze drie ankerpunten dragen bij aan de betrokkenheid van kinderen en geven betekenis aan hetgeen de kinderen leren. Dit alles zorgt ervoor dat het brein de informatie beter verwerkt en kinderen zo goed mogelijk tot ontwikkeling komen. 

Website
Op onze nieuwe website vindt u veel informatie. Daarnaast is de site gebruiksvriendelijk voor de bezoeker en kan eenvoudig bekeken worden op de computer/laptop, de tablet of de telefoon.

Naast uitgebreide informatie over onze school geven we informatie over ons onderwijs, de mensen binnen de school en de partners met wie we samenwerken. Maar ook vindt u hier actuele kalender- en nieuwsitems. De site zal up-to-date blijven, zodat u hier altijd de meest actuele informatie kunt vinden.

We zijn trots op het eindresultaat en we wensen u veel leesplezier toe! 

Later dit schooljaar vieren we ons jubileum. Onze feestweek staat gepland van 18 t/m 22 oktober. Daar hoort u zeker nog meer over binnenkort!

Met vriendelijke groet,

Bart Broos, mede namens het hele team van De Spelwert

PS: mocht u een onvolkomenheid of een foutje tegenkomen op de site, dan nodig ik u van harte uit om dat aan mij te laten weten via directie@spelwert.nl. Daar zijn we erg mee geholpen!