Het team


Het team van De Spelwert bestaat uit een tweekoppige directie, leerkrachten, een administratief medewerker en een conciërge. Wij hebben ervoor gekozen de formatieruimte zoveel mogelijk in te zetten voor de leerkrachten. Daarom werken we niet met onderwijs- of klassenassistenten.

De directie
Paul Van den Bossche
Huibersakker 33
5301 WX Zaltbommel
0418 – 51 41 14
directie@spelwert.nl

Rian Kemper
Westlanderstraat 49
5301 XJ Zaltbommel
0418 – 51 48 87
rian.kemper@spelwert.nl

Interne begeleider
De interne begeleider (IB’er) geeft advies en ondersteuning aan de leerkrachten. Als ouder kunt u bij haar terecht voor informatie en doorverwijzing naar het Centrum Jeugd en Gezin (CJG) en schoolmaatschappelijk werk. De intern begeleider onderhoudt ook contacten over arrangementen voor leerlingen met het Samenwerkingsverband De Meierij. De interne begeleider van De Spelwert is Sandra Verdoot (sandra.verdoot@spelwert.nl). U kunt haar telefonisch bereiken via het algemene nummer van de school: 0418 – 51 28 15 op maandag, dinsdag en heel groot deel van de woensdagen.

Schoolcontactpersonen
Onze school heeft een schoolcontactpersoon waar leerlingen en hun ouders terecht kunnen voor een persoonlijk gesprek. De schoolcontactpersoon bemiddelt ook bij klachten. Bijvoorbeeld over zaken als seksuele intimidatie, agressie, geweld of pesten. De schoolcontactpersonen gaat elk jaar een keer langs bij de groepen om wederzijds kennis te maken met de leerlingen. Daarnaast bespreekt ze elk jaar in elke groep onderwerpen als pesten, seksuele intimidatie en kindermishandeling. Als ouder wordt u hiervan vooraf geïnformeerd. Achteraf krijgt u een brief of folder, zodat u goed op de hoogte bent van wat besproken is en antwoorden heeft op eventuele vragen of opmerkingen van uw kind.

De schoolcontactpersoon van De Spelwert is:

  • Arianne Piels (arianne.piels@spelwert.nl)
U kunt de schoolcontactpersoon telefonisch bereiken via het algemene nummer van de school: 0418 – 51 28 15.

 

Het team van De Spelwert

  Groep Ma Di Wo Do Vr e-mailadres
 Helga Brust 1/2  x   helga.brust@spelwert.nl
Marinda Kooistra 1/2 


  ochtend  marinda.kooistra@spelwert.nl
Karin Renes  3 x  x x x ochtend karin.renes@spelwert.nl
Marion Dijkstra 4

x x ochtend  marion.dijkstra@spelwert.nl
Marinda Kooistra  4  x x
 
marinda.kooistra@spelwert.nl
Hilly Blom 5 x x x

hilly.blom@spelwert.nl
Erica Verstegen 5     x x ericaverstegen@spelwert.nl
Rian Kemper x x x     rian.kemper@spelwert.nl
Arianne Piels 6
  x x x arianne.piels@spelwert.nl
Jan Piels 7 x x x x x jan.piels@spelwert.nl
Frits Versteege 8 x   x x x frits.versteege@spelwert.nl
Jack Schreuders 8   x       jack.schreuders@spelwert.nl
 Jack Schreuders 3 t/m 8  x   x x   jack.schreuders@spelwert.nl
Jack neemt groepen over in kader van werkdrukverlichting   
Nolly van Ravesteijn   x x
x   nolly.vanravesteijn@spelwert.nl
Nolly werkt met leerlingen met arrangement  
               
Intern begeleider              
Sandra Verdoot IB x x
x x sandra.verdoot@spelwert.nl
               
Directie              
Paul Van den Bossche     x x x x directie@spelwert.nl
Rian Kemper
Rian heeft directietaken op wisselende tijden
     
x x rian.kemper@spelwert.nl
               
Administratie              
Corina van Tuijl     x       corina.vantuijl@spelwert.nl
               
Gastvrouw              
Berna van Os
Afwezig op
woensdagmiddag
en vrijdagmiddag
  x x x x x berna.vanos@spelwert.nl

Laatste nieuws


Agenda

16 september -  Kanjerweek
17 september -  Stroomm-studiedag
18 september -  Volgende nieuwsbrief
30 september -  Algemene ouderavond O.R.