obs De Spelwert
    De Zandkampen 48
    5301 WE Zaltbommel
    0418 – 512815

    Directie: Bart Broos – directie@spelwert.nl

    Leerkrachten
    Helga Brust – groep 1/2
    h.brust@spelwert.nl

    Linda Marchand – groep 1/2
    l.marchand@spelwert.nl

    Marinda Kooistra – groep 1/2 en groep 6
    m.kooistra@spelwert.nl

    Karin Renes – groep 3
    k.renes@spelwert.nl

    Erica Verstegen – groep 4
    e.verstegen@spelwert.nl

    Sandra Verdoot – groep 4
    s.verdoot@spelwert.nl

    Hilly Blom – groep 5
    h.blom@spelwert.nl

    Rian Kemper – groep 5
    r.kemper@spelwert.nl

    Jan Piels – groep 6
    j.piels@spelwert.nl

    Arianne Piels – groep 7
    a.piels@spelwert.nl

    Marion Dijkstra – groep 7
    m.dijkstra@spelwert.nl

    Jack Schreuders – groep 8
    j.schreuders@spelwert.nl

    Hilde Kremers – groep 8
    h.kremers@spelwert.nl

    Intern begeleider
    Sandra Verdoot
    s.verdoot@spelwert.nl
    Extra klas o.a. voor begeleiding en ondersteuning

    Rekencoördinator
    Marion Dijkstra
    m.dijkstra@spelwert.nl

    Taal- en leescoördinator
    Hilly Blom
    h.blom@spelwert.nl

    Administratie
    Corina van Tuijl
    c.vantuijl@spelwert.nl

    Gastvrouw
    Berna van Os
    b.vanos@spelwert.nl